Tijdens de ondertekeningsceremonie voor het Sino-Dutch Research Program (SDRP) op 25 november, werd tevens het SDRP-logo plechtig ten doop gehouden.

Het logo laat duidelijk een beweging zien van zwart (vervuild) naar blauw (zuiver) water. Bovendien zijn de kleuren van Nederland (gesymboliseerd door de oranje stip) en China (rood) erin verwerkt. Begin 2012 zal er een separate website van SDRP beschikbaar zijn.
De overeenkomst die Evides Industriewater in Xian (hoofdstad van de provincie Shaanxi) ondertekende met twee Chinese onderzoeksinstituten: Harbin Institute of Technology en PAES (het onderzoeksinstituut van het provinciale Environmental Protection Bureau van Shaanxi), heeft betrekking op de periode van 2012 tot 2017 en richt zich op de zuivering van complexe afvalwatertypen in de (kolen-)chemische industrie. Ook de TUD (Delft) is partner in dit samenwerkingsverband, dat fundamenteel en toegepast onderzoek zal doen. Evides Industriewater sponsort dit onderzoek, omdat het zowel in Nederland als in China de ontwikkelde kennis wil inzetten voor het ontwerp en de bedrijfsvoering van succesvolle DBFO-projecten op het gebied van afvalwaterzuivering en hergebruik van effluent.