Nieuws 2026

Evides start campagne Van Bron naar Beker

August 7, 2026

Water is misschien niet duur, maar wél kostbaar. Om het waterbewustzijn van onze klanten te vergroten start Evides deze week met een nieuwe campagne. Hiermee willen we het besef vergroten dat water waardevol is en het verdient om bewust gebruikt te worden. Dat doen we door te laten zien wat er allemaal voor nodig is om goed drinkwater uit de kraan te krijgen: van bron naar beker.

Water is voor de meeste mensen een vanzelfsprekendheid. Je doet de kraan open en het is er. Altijd. En altijd goed. Ogenschijnlijk niks bijzonders dus. Maar wat niet bijzonder is, voelt ook niet belangrijk genoeg om bewust mee om te gaan. Daar willen we met deze campagne verandering in brengen. Door te laten zien en vertellen hoeveel liefde, inspanning, techniek en werk er in zit om het water uit onze bronnen te winnen, te zuiveren tot goed drinkwater en via kilometerslange leidingen veilig uit de kraan van onze klanten te laten komen. Het verhaal achter de druppel.

De campagne bestaat uit een website ( www.evides.nl/vanbronnaarbeker) en (o.a.) posts op social media, en zal in de tijd steeds verder uitgebreid worden. Hiermee geeft Evides – naast de landelijke Douchebag-campagne - invulling aan het Nationaal Plan van Aanpak Drinkwaterbesparing dat een besparing van drinkwatergebruik nastreeft per 2035 (van 128 liter naar 100 liter p.p.p.d.).

Deel deze pagina
© 2026